<

Hokej v číslech: Predikce dnešních předehrávek Tipsport extraligy

30. listopadu 2023, 11:58

Ondřej Hudec

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy Tipsport extraligy?

Dnešní zápasy

Tipsport extraliga dnes má na programu dva vložené duely. V předehrávce 24. kola hostí hradecký Mountfield Spartu, Pardubice a Vítkovice pak předehrají 31. kolo.

Souboj Hradce Králové se Spartou vidí náš model jako poměrně vyrovnaný, mírným favoritem jsou zde hosté, a to také u sázkových kanceláří.

Střetnutí Pardubic s Vítkovicemi pak má favorita poměrně jasného, a tím je lídr tabulky. Náš model Game Score dnes dává Dynamu šance na výhru okolo 70 %. U sázkových kanceláří je na tom ještě lépe.

Naše tipy

Kurzová výhoda je v dnešních zápasech na straně Vítkovic. Trápení ostravského celku ovšem nebere konce, naopak Pardubice stále přesvědčivě drží první místo. Sázku na Vítkovice tak mezi naše tipy dnes neřadíme.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před minulou sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce je pak podrobněji popsáno tady. Přehled kompletních predikcí před startem této sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 57 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 62 % případů.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz