<

Hokej v číslech: Predikce zápasů 23. kola Tipsport extraligy

28. listopadu 2023, 10:00

Ondřej Hudec

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy 23. kola Tipsport extraligy?

Dnešní zápasy

Dnes náš čeká šest zápasů 23. kola základní části Tipsport extraligy. Připomeňme, že Karlovy Vary a České Budějovice svůj zápas předehrály v minulém týdnu, kdy se radovala domácí Energie.

V dnešním programu je podle našeho modelu Game Score hned v pěti ze šesti duelů poměrně jasný favorit. Tím největším je Třinec, který hostí Kladno a má šance lehce přes 80 %.

Šance na vítězství vyšší než 70 % pak mají ještě Pardubice, Sparta a Mountfield. Pardubice se představí v Mladé Boleslavi, Sparta doma hostí ve šlágru kola Litvínov a Hradec Králové přivítá Olomouc.

Lehce pod 70 % se pak nacházejí šance Komety Brno, která hostí Plzeň. A na domácím ledě je favoritem i Liberec, kdy Bílí Tygři hostí trápící se Vítkovice.

Naše tipy

I přes nabitý program se dnes predikce našeho modelu shodují s očekáváními sázkových kanceláří. Nenabízíme tedy žádný tip, i když minimální kurzová výhoda je na straně Sparty v souboji s Litvínovem.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před minulou sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce je pak podrobněji popsáno tady. Přehled kompletních predikcí před startem této sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 57 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 62 % případů.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz