Hokej v číslech: Predikce dohrávek 24. kola Tipsport extraligy

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy 24. kola Tipsport extraligy?

Dnešní zápasy

Na extraligovém menu jsou dnes dvě dohrávky 24. kola, ve kterých figurují dva zástupci včera skončeného ročníku Ligy mistrů.

Vítkovice hostí Kometu Brno, Pardubice pak přivítají Karlovy Vary. Na ostravském ledě je ale dle našeho modelu Game Score mírným favoritem brněnská Kometa, která by se případnou výhrou jen pár kol před koncem základní části odpoutala od dalších soupeřů v boji o čtvrté místo.

Pardubice jsou naopak v souboji s karlovarskou Energií jasným favoritem, když mají dnes šance na vítězství téměř 80 %. Výhrou by navíc udělaly krok i do příštího ročníku Ligy mistrů, když by nemohly v základní části ani teoreticky skončit hůře než na druhém místě.

Naše tipy

Oba zápasy dnes vidí náš model Game Score velmi podobně jako sázkové kanceláře a nemáme tak žádný tip.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před minulou sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce je pak podrobněji popsáno tady. Přehled kompletních predikcí před startem této sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 57 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 62 % případů.

„Užijte si hokejové MS s Tipsportem! Stačí jen začít, získat 500 Kč zdarma a hrát soutěže o ceny za 33 milionů!“

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz